SPECIÁLNÍ VERZE

Juke Nismo RS

  • PERFEKTNÍ POCIT Z VÝKONU
  • SPORTOVNÍ OVLÁDÁNÍ A PŘILNAVOST
  • DESIGN INSPIROVANÝ ZÁVODNÍMI VOZY
cena od 597 000,- *
Nissan Juke Nismo RS

Popis

ZE ZÁVODNÍHO OKRUHU NA SILNICI

Zcela nový Juke Nismo RS představuje dokonalý crossover společnosti Nissan. Konstrukce té nejvyšší kvality, testovaná v aerodynamickém tunelu a inspirovaná závodní jízdou, zajišťuje, že výkon je opravdovou doménou tohoto vozu. A je to na něm i vidět. Ať už se jedná o sportovní design, motor s přímým turbo vstřikováním (DIG-T) o obsahu 1,6 litru nebo působivé zlepšení aerodynamického přítlaku o 37 %, nezapomnělo se zkrátka na nic.

DESIGN ŘÍKÁ VŠE

Usedněte do vozu Juke Nismo RS a vyzkoušejte design nové úrovně inspirovaný dlouholetým odkazem této závodní série. Nepřekonatelný výkon na silnici doplňuje dokonalé pohodlí i styl. Se sportovními sedačkami RECARO, volantem s Alcantarou a kůží a červeným provedením tachometru Nismo se budete cítit jako na závodním okruhu, ať už budete kdekoli.

DOKONALÁ PŘILNAVOST A REAKCE

Vozy Nissan Juke Nismo RS přichází s dlouhým seznamem nejmodernějších technologií a designových prvků, které činí každou jízdu něčím výjimečným. S pomocí vylepšeného podvozku, elektrického posilovače řízení, zesílené karoserie, zvýšené torzní tuhosti a vylepšených brzd ovládnete svou jízdu lépe, než kdy předtím. Napomáhají tomu i 10paprsková 18" x 7" litá kola. Pokud říkáme, že jde o dokonalý crossover, myslíme to opravdu vážně.

Technické specifikace

Benzín
Maximální rychlost 200 - 220 km/h
Maximální výkon 157 - 160 kW
Objem motoru 1618 ccm
Spotřeba paliva 7.2 - 7.4 l
Zrychlení z 0 na 100 km/h 7 - 8 s

Ceník

Nismo Rs - ceník

Perleťově bílá (QAB)
Perleťově bílá
QAB
Stříbrná (KY0)
Stříbrná
KY0
Černá (Z11)
Černá
Z11

Spotlight

Novinky z facebooku